עלינו

באם ישנה רטיבות תת רצפתית ישנה אפשרות לפנות אלינו. אנחנו צוות של בעלי מקצוע שמחזיקים בהסמכות וכישורים כדי להעניק שירותי איתור נזילות, כמו גם שירותי ייבוש תת רצפתי.

מכשור לייבוש תת-רצפתי

טיפים לגילוי נזילות

למעשה, באם מתרחשת נזילה סמויה, יש עניין לגלות זאת בזמן. אפשר להיוועץ בחשבונות המים ולראות אם ישנה מגמת עלייה לא מוצדקת. אפשר לראות באם מופיעים סימני רטיבות על הקירות ואף על הרצפות, כמו גם סימני טחב, פטריות ועובש, אפשר לראות באם ישנם סימנים לרטיבות קפילרית ואפשר לשמוע מהשכנים באם הם מזהים רטיבות על התקרה שלהם.

מענה רלוונטי לרטיבות ונזילה

היכולת לתת מענה בזמן היא למעשה היכולת "לעצור את הזרימה" של אותם מים עומדים, שאולי אינם בהכרח עומדים אך הם יכולים שלא להיות במקומם. אם לדוגמה, ישנה נזילה מהצנרת עקב פיצוץ וזה מגיע לרצפה, אפשר שיהיה יתרון לזהות את התופעה ולמעשה לתת מענה מדויק לריפוי הנושא. ניתן לתת מענה כדרך שימוש בשיטות של ייבוש תת רצפתי הכוללות מכונות שואבות ומייבשות שתפקידן, עם הזמן, להוריד את אחוזי הלחות והרטיבות בתוככי הרצפות.

על כן, היכולת לתת מענה סביר ויעיל הן לנזילה והן להשפעותיה יכולה לשמור על בריאות הנכס כמו גם על בריאות הנמצאים בנכס. שכן, מצד אחד, כל נזק שיכול להיגרם לציוד, לריהוט, לתשתית וכיוצא בזה -בעקבות נזילה ובעקבות מים עומדים – יימנע ופשוט לא יתרחש, ומצד שני – כל עובש וטחב שיכול לגדול בעקבות רטיבות כלשהי – לא יתרחש גם כן. למעשה, אפשר למנוע את כל התופעות הקשורות לרטיבות.

מכשור לייבוש תת-רצפתי

ולאחר מציאת הפתרון, תהיינה אפשרות הן להחיל אותו והן לוודא שהבעיה לא תתרחש שוב על ידי מציאת הגורמים. בין אם זה צביעת הקיר בצבע דוחה עובש, ווידוא אוורור החלל, איטום נקודות רלוונטיות וכיוצא בזה.

מטפלים במגוון בעיות רטיבות באמצעות המכשור המתקדם ביותר!

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!