השירותים שלנו

שאיבת-מים
איתור-נזילות
טיפול-בעובש
ייבוש-תת-רצפתי-

פתרונות מיוחדים למים מאחורי הקירות ומתחת לרצפות

ביכולתנו להעניק שירותי ייבוש תת רצפתי, הכולל ייבוש למצע של חול ו/או שומשום מתחת לרצפה. יתרה מכך, ביכולתנו להציע גם שירותי איתור נזילות ואף שירותי טיפול בעובש. הסיבה שאנחנו מציעים את כל זה, היא כי אנחנו מזהים את נזקי הרטיבות הקיימים, כמו גם מזהים את התהליכים המתבקשים כדי לתת עליהם מענה. נסביר זאת כעת.

מדוע כדאי להזמין מומחה לאיתור נזילות כאשר ישנם מים מאחורי הקירות ומתחת לרצפות?

ראשית כל, לפני שניכנס לשאלה באם באמת ישנם מים מאחורי קירות ו/או מתחת לרצפות, הרי שאפשר להתייחס לנושא של איתור נזילות.

מצד אחד, אם יש לנו מים מתחת לרצפה ומאחורי קירות, כאמור – אנחנו כן יכולים להניח שמומחה לאיתור נזילות יכול להראות לנו באם באמת יש מים והיכן הם נמצאים, זאת על ידי שימוש בציוד, ואפילו ללא ציוד. יתרה מכך, אפילו ללא פירוק של מרצפות וכו'.

כך שהיתרון יכול להיות מאוד ברור.

אלא, שמומחה לאיתור נזילות יכול לעשות הרבה יותר מזה. הוא יכול להראות גם את המקור לנזילה עצמה. לא רק עצם כך שישנם מים בקיר או ברצפה, אם בכלל – אלא מה המקור לכך.

כך, שגם אם "מתקנים", ומייבשים את  המים המדוברים מהמקומות שנזלו אליהם – תהיינה אפשרות לטפל בנושא ברמת השורש שלו, מה שהוביל ליצירתו.

מכשור לייבוש תת-רצפתי

הבדלות בציוד טכנולוגי בהיבט של איתור נזילות

ועל פי כן, כחלק מהשירותים שאנו מציעים, אנחנו מאפשרים להעניק גם שירותי איתור נזילות. לא כל שירותי איתור הנזילות נוצרו שווים. הדבר מבקש מחד הסמכה רלוונטית כמו גם ניסיון מעמיק ויודע ומאידך ציוד טכנולוגי מספק. גם בנושא הציוד, לא כל הציוד נוצר שווה. ישנם סוגים שונים של טכנולוגיות, גם באותה קטגוריה.

כלומר, מצלמה תרמית וחיישני גז זו לא אותה מערכת, כך שזה כבר יוצר בידול ברובד הטכנולוגי. מנגד, מצלמה תרמית ב-5,000 ₪, ומצלמה תרמית ב-150,000 ₪, זו שוב, כנראה לא אותה רמה של מערכת. כך שהאפשרויות שהציוד מציע יכולות להיות מאוד שונות. אנחנו מציעים ללקוחותינו להתעניין לגבי הציוד שלנו, הקיבולת של הציוד כמו גם ההבנה והניסיון שלנו בנושא ואף להתייעץ עם לקוחות קודמים כדי לראות את מסוגלותנו לאתר נזילה סמויה, או פשוט, נזילה.

מכשור מתקדם לייבוש תת-רצפתי

תסמיני מים כלואים

לאחר מכן, ו/או תוך כדי, יהיה ניתן לגשת לנושא הייבוש התת-רצפתי. זאת כדי להתייחס למים שאולי נכנסו לקירות ו/או לרצפות. הכיצד מים יכולים להיכנס לקיר? הרי אנחנו יכולים להבין כיצד הם יכולים להיכנס לרצפה – עקב כוחות הכבידה ומה לא. ובכן, באם מים נמצאים בקיר, אפשר שהם נכנסו כדרך ליקויי איטום, ו/או כדרך תופעת הרטיבות הקפילרית. במילים פשוטות, תופעת הרטיבות הקפילרית היא פשוט חלחול מים כלפי מעלה, בתוך הקיר – והיא מתרחשת מתוך המים שנמצאים לכאורה ברצפה.

כך שלמעשה, אם יש מים ברצפה, ישנה אפשרות שיהיו גם מים בקיר. למעשה, אם הקיר מביע סימני רטיבות, ייתכן שזה אומר שקיימים מים ברצפה. על כן, שירותי איתור הנזילות יכולי לתת בהירות על הדבר באם הבדיקה תעלה שזה אכן אפשרי לאמת אם זו הסיבה שיש בו רטיבות או לאו.

ייבוש תת רצפתי

יתרה מכך, באם רוצים להתייחס ישירות למים עצמם, בתהליך של ייבוש תת רצפתי ניתן להביא מכונה עצמאית שתשב בבית הלקוח ותהיינה אחראית על שאיבת המים מן הרצפה כמו גם ייבושם, באופן שיוריד את אחוזי הלחות וכמויות המים במצעי השומשום ו/או החול שבתוככי הרצפה. התהליך יכול לקחת מספר שבועות, תלוי בהקשר. ניתן ליצור עימנו קשר כדי לגלות עוד פרטים על זה ועל שאר הנקודות שציינו בעמוד זה. תודה.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!